Все страшные истории > Другие истории > Пейнтбол — захоплююча гра для дорослих і дітей

Пейнтбол — захоплююча гра для дорослих і дітей

20.05.2016  Тема истории: Другие истории Просмотров: 6

игра пейнтбол

Ця гра пейнтбол зародилася, як розвага для лісників, а військові включили її в свої тренування. На сьогоднішній день у багатьох країнах світу гра в пейнтбол збирає величезну кількість глядачів, в деяких навіть проводяться чемпіонати світу, так як гра класифікується, як спортивна. Така гра дозволяє провести вільний час на свіжому повітрі, заряджає позитивними емоціями і підвищує рівень адреналіну в крові, особливо це актуально для офісних працівників. Спортивно-відпочинковий пейнтбольний клуб «BNB» у Львові пропонує захоплючу гру в пейнтбол на специально обладнаних майданчиках.Види пейнтболу:

  • спортивний;
  • тактичний;
  • дитячий;
  • лазерний.

З англійської мови термін «пейнтбол» перекладається, як «куля з фарбою», тому що за умовами, гра відбувається з кулями, наповненими фарбою. У ній беруть участь дві команди, граючи один проти одного на підготовленої для цього майданчику. Сценарій гри в пейнтбол для граючих команд полягає в тому, що при виконанні певного завдання, потрібно вразити команду противника. Для цього, пейнтболіст озброюється маркером, який має вигляд рушниці. У нього засипаються кульки, які і є головним атрибутом гри. Постріл такими кулями здійснюється за допомогою стиснутого повітря і, потрапляючи в противника, така кулька розколюється і залишає на його екіпіровці плями фарби. Це означає поразку, і гравець на короткий час вибуває з гри. Компоненти, що застосовуються при виготовленні фарби, абсолютно безпечні і не заподіюють шкоди природі та здоров’ю людей. Подивитися захоплюючі змагання по пейнтболу запрошує спортивно-відпочинковий комплекс BNB», де братимуть участь усі провідні команди України.

игра в пейнтбол

Для гри в пейнтбол необхідна спеціальна захисна екіпіровка. Вона необхідна за вимогами безпеки через високу швидкість польоту кульок, а також для захисту від тіла від фарби. Найбільш важливим елементом екіпіровки є пейнтбольная маска, вона надівається на голову і надійно захищає обличчя і шию гравця. Згідно з правилами, гравцеві суворо забороняється знімати свою маску на поле під час бою, так як це може призвести до високим ризиком отримання травми через випадкового пострілу. Маска виготовлена з дуже міцного пластику, який здатний витримати 10-15 пострілів в секунду. Виробники екіпіровки пропонують як звичайні маски, так і вироби з подвійним атермальним склом — воно абсолютно не пітніє від дихання гравця в процесі бою.

игрок пейнтбола

Більшість пейнтбольних клубів пропонують гравцям легкі прокатні костюми забарвлення камуфляжу. Вони дозволяють грати як теплу пору року, так і в холодну погоду (надягають поверх власного одягу гравця). Бажано одягати легку спортивний одяг в холодну пору року, адже від цього залежить легкість переміщення і маневреність від атак супротивника. Вкрай бажано, щоб у одягу була хороша регуляція вологи і повітря.

Пейнтбол — дуже захоплююча гра, в яку грають і дорослі, і діти.

Проголосуйте, пожалуйста, за историю, если она Вам понравилась:

Спасибо, что поддержали автора понравившейся Вам истории, нажав на иконку своей любимой соцсети. Если Вы знаете историю получше, обязательно присылайте ее нам (регистрация для этого не требуется).


Добавить комментарий к страшной истории “Пейнтбол — захоплююча гра для дорослих і дітей”:

Пожалуйста, будьте вежливы, не ругайтесь.

Пожалуйста, прокомментируйте историю (без регистрации):

* - обязательные для заполнения поля.

** - чтобы ваша аватарка отображалась в комментариях здесь и на других сайтах, необходимо зарегистрироваться на сайте gravatar.com, указав при этом тот же e-mail, который вы указываете перед добавлением комментария. Подробнее читайте здесь.

Самые новые публикации в категории Другие истории:

Топ-10 самых читаемых страшилок на нашем сайте:

 

Ваша личная история может быть опубликована на нашем сайте уже сегодня! Присылайте свою страшилку (регистрироваться не нужно), рекомендуйте ее друзьям и обсуждайте любимый рассказ с его автором!